W Skarbiec Kraków oferujemy naszym klientom kompleksową polisę ubezpieczeniową pokrywajacą ich cenne przedmioty przechowywane w skrytce depozytowj. Klienci mogą uzyskać natychmiastową ochronę ubezpieczeniową na zawartość swojej skrytki w Skarbiec Kraków na wszystkie przedmioty wartościowe. Powinno to skutkować niższymi składkami na ubezpieczenie gospodarstw domowych poprzez przechowywanie ich cennych rzeczy w naszym skarbcu.

Skarbiec Kraków zapewnia także 40 000 PLN. bezpłatnego ubezpieczenia dla wszystkich posiadaczy pierwszego pakietu (tylko rok pierwszy). Każda skrytka może być ubezpieczona do 500 000 PLN. za niewielką dodatkową opłatą. Wyższe kwoty ubezpieczenia na żądanie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Należy pamiętać, że klient nie musi ujawniać charakteru przedmiotów przechowywanych w swojej skrytce w momencie wypożyczenia. Jednak w mało prawdopodobnym przypadku roszczenia klient byłby zobowiązany do ujawnienia charakteru przedmiotów, których roszczenie dotyczy. Zalecamy przechowywanie zaświadczeń o wycenie, faktur i / lub fotografii przedmiotów przechowywanych skrytce depozytowej.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania pełnych warunków ubezpieczenia.